Kursai

Dėl konkretesnės informacijos apie kursus kreiptis el.paštu.

Vasara - atostogų metas, tad nauji seminarai ir kursai vyks nuo rugsėjo mėnesio. Norinčius pašome registruotis jau dabar!!!

Seminarų ciklas "Tikrojo grožio paslaptys: noriu būt natūraliai graži"

Naujiena!!! Seminarai vyksta KAUNE!

 

Kviečiame visus, kas suvokia natūralios kosmetikos ir gamtos dovanų vertę, kas nusivylė sintetiniais produktais, kas nori išspręsti su odos grožiu susijusias problemas ar paprasčiausiai turėti gražią ir sveiką odą į  seminarų ciklą “Natūralaus grožio paslaptys”. Prašome registruotis jau dabar, nes vietų skaičius labai ribotas! (registruojamasi į kiekvieną dalį atskirai).

 1 dalis “Vanduo kiTaip: vandens magija grožiui”. Prie arbatos ir jūsų atsineštų skanėstų pasikalbėsime apie tai, kuo vanduo svarbus mūsų organizmui, kokias funkcijas jis atlieka, koks jis būna, kaip veikia, kokią reikšmę turi grožiui, galiausiai kas yra gėlių vandenys arba hidrolatai…
Seminaro vieta: Kaunas, Žemaičių 31
Laikas: 2013 rugsėjis (konkretesnė data bus patikslinta rugpjūčio pabaigoje).

Planuojama trukmė: 3 h (bet tai priklauso ir nuo jūsų – jai turėtiste daug klausimų ir oro bendrauti, galima pabūti ilgiau)
Mokestis: auka.


BŪTINA REGISTRACIJA iš anksto el.paštu arba telefonu.

 

 

2 dalis “Aliejų galia”. 2 užsimėmimai po 3 h. 

 Pasišnekėsime apie natūralius kosmetinius aliejus. Kuo jie svarbūs odos priežiūroje, kokie aliejai yra, kaip jie veikia, kokiomis savybėmis pasižymi. Galiausiai iš ko susideda kas yra odos riebalai ir iš ko susideda sebumas, kaip atsatyti lipidinį barjerą ir kaip pasirinkti tinkamą aliejų...

  Seminaro vieta: Kaunas, Žemaičių g. 31-202


   Laikas: 2013 rugsėjis . (konkretus laikas bus patikslintas rugpjūčio pabaigoje)


  Mokestis: auka.


   BŪTINA REGISTRACIJA iš anksto el.paštu arba telefonu.

 

 

 

Mandalų piešimas
 

 Piešti mandalas gali išmokti kiekvienas - tam nėra būtini piešimo įgūdžiai. Užsiėmimų metu plačiau sužinosite apie tai, kas yra mandala, spalvinsite mandalas, sužinosite pagrindinius mandalų piešimo principus ir mokysitės patys  jas piešti.

Kursus sudaro 4 užsiėmimai, kurių trukmė apie 3 akademines  val.  Kursai vyksta Kaune, Žaliakalnyje. Norintys gali registruotis el. paštu. Kursų kaina vienam asmeniui už visą kursą 70 lt. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos. Grupėje ne daugiau 8 žmonių. 

 

 

Tapyba ant šilko pradedantiesiems

Užsiėmimų metu mokysimės tapybos ant šilko pradžiamokslio. Sužinosite pagrindinius tapybos ant šilko principus, tapysite savo paveikslą. Kursus sudaro 3 užsiėmimai, kurių trukmė apie 3 akademines valandas.  Išankstinis meninis pasirengimas nebūtinas. Norintys gali registruotis el. paštu. Preliminari kursų kaina vienam asmeniui 90 lt. į tai įskaičiuotos visos medžiagos ir darbelis, kuris lieka Jums. Vietų skaičius ribotas. Grupeje ne daugiau 5 žmonių.