Mūsų požiūris

 Mums rūpi darna, grožis, natūralumas ir ekologija!

 

Parodyk savo papuošalus ir aš pasakysiu, kas tu esi... 

Papuošalai atskleidžia žmogaus individualumą, tad nenuostabu kad pagal juos galima spręsti apie jo būseną ar netgi asmenybę... Tai detalė, į kurią ne visi atkreipia dėmesį, kurios vertę ne visi supranta. Jie turi būti kaip pipirai ar druska, pagardinantys patiekalą, suteikiantys jam tikrąjį skonį. Tad tinkamai juos įvertinkite ir nebūkite kaip tas karalius, kuris pasipiktino dukters pasakymu, kad ji kaip druską savo tėvą myli. Tačiau jo nuomonė labai greitai pasikeitė kai iš visos karalystės pradingo druska – skonis kartu su ja dingo. Tad puoškitės ir būkite gražios, nes kitaip būsite kaip rožė be kvapo...

Visi mūsų kuriami papuošalai – auskarai, vėriniai, apyrankės, segės ar pakabukai gimsta iš meilės akmeniui, iš pokalbio su juo. Juk būtent meilė leidžia atsiskleisti tikrajam grožiui ir žavesiui. Be jos visa vysta. Vysta ir moteris, nešiojanti papuošalus, kuriuose nėra nė lašelio širdies, nes jos širdis tampa uždara. Kad jį atsivertų ir skleistųsi, kad gyvenimas taptų džiugiu, gražiu ir darniu reikalinga laisvė. Tik tada moteris gali sužaižaruoti žaismingu, spindinčiu savo vidinių spalvų grožiu. Kai jos niekas neslegia ir nespaudžia, ji tampa atvira pasauliui ir tada jos jausmai skleidžiasi ir žydi.

Šie papuošalai kuriami su įkvėpimu, laisvai ir džiugiai. Daugelis jų yra vienetiniai. juose naudojami natūralūs pusbrangiai akmenys, kurie kartais paderinami su Swarovski kristalais ar žmogaus rankomis sukurtais akmeninis, kad gamtos duotas grožis dar labiau atskleistų ir atsivertų kiekvienos moters individualumą bei savitą žavesį. Būkite gražios ir laimingos.

Apranga - būdas išreikšti save

 Rūbus mes dėvime kasdien - tai neatskiriama gyvenimo dalis. Bet kaip drabužiu atskleisti savo vidų ir būseną? Juk nėra tas pats, ką mes dėvime ir kaip atrodome. Ir ne dėl to, kad sutinka pagal rūbą, nes palydi tai vis tiek pagal protą. O todėl, kad išlaikytume savo asmenybės vientisumą, kad gyvenimas ir mes pačios nesuskiltume atskirais fragmentais, kurių niekas nesieja. Juk vidus ir išorė turi sudaryti harmoningą visumą. Lygiai taip pat kaip protas ir širdis, mintys ir jausmai, kūnas ir siela.

Mūsų sukurti rūbai ir aprangos aksesuarai yra individualūs, rankų darbo, todėl jie padės atsiskleisti Jūsų individualybei. Nemaža dalis jų vienetiniai arba riboto tiražo. Stengiamės naudoti tik natūralias medžiagas: vilną, liną, šilką. Netgi iš plonutėlaitės moheros megztiems rūbams parenkami siūlai, kuriuose ne mažiau nei 50 % natūralaus pluošto. Dažniausiai jo būna 70 % (ak, būtų ir visas 100 %, jei tik nereikėtų ant ko nors stipraus ir tvirto šio be galo dailaus ir efemeriško pluošto suvyti). Todėl šie drabužiai išties šilti, nors kartais atrodo lengvučiai kaip voratinklis.

Kokie mano namai, toks ir aš 

  Tik nemanykite, kad aplinka Jūsų neveikia. Gi kiaulidėje gyvendamas, pats ilgainiui gali kiaule pavirsti. Juk ne tik mes kuriame savo aplinką ir namus, bet ir aplinka mus neišvengiamai veikia. Tad kurkite harmoningus namus, tegu tai būna Jūsų vidaus, Jūsų pasaulėžiūros išraiška, o mes pasistengsime pasiūlyti kuo daugiau įvairių smulkmenų namų jaukumui ir darnai sukurti. Šiuo metu svetainėje rasite tik meno kūrinius interjerui pagyvinti, unikaliai jo aurai sukurti. Tai išties vienetiniai, autoriniai kūriniai. Tačiau ateityje asortimentas bus tikrai didesnis. Beje, visa, ką čia rasite, visada bus tik rankų darbo su dalele širdies.