Parduotuvė

E-parduotuvėje rasite autorinius rankų darbo kūrinius: sidabro papuošalus su natūraliais akmenimis, drabužius, paveikslus ar kitas interjero detales bei natūralius produktus, kurie padeda gyventi darnoje su aplinka ir savimi.

Pabiržykite - kas reiškia "pažymėkite" - savo papuošalų kolekciją ir aprangos spintą šiems metams tinkamu vėriniu, auskarais ar natūralaus šilko, unikalaus dizaino šaliu.

 

Skyrelyje "Ateinančioms progoms" rasite tinkamas prekes artėjančioms iškilmingoms progoms, kurių visada gausu.  "Mėnesio prekė" atiteks tam, kuris bus pirmesnis, ir dėl to galės džiaugtis vertingu kūriniu už daug žemesnę kainą nei įprasta. Prisiminkime, kad pereinamaisiais metų laikais odą reikia ypatingai prižiūrėti jai tinkamomis priemonėmis.

Jei Jus sudomino mūsų siūlomos prekės, užsisakykite mūsų naujienlaiškį.  Kartą per mėnesį arba du - tikrai nedažnai, kad neįkyrėtume, Jūs gausite el.laišką apie mėnesio prekes, specialius pasiūlymus ir asortimento papildymus.  Mes gerbiame Jūsų privatumą, dėl to bet kada galėsite atsisakyti naujienlaiškio.  Rašykite mums adresu labai@graziai.lt, labai laukiame.

Neradote tai, ko širdis geidė ir akys norėjo?  Parašykite savo pageidavimus, sukursime papuošalą ar aksesuarą tokį, numegzime ar nunersime rūbą, kuris džiugins dešimtmečiais.